Historie klientów

Zapoznaj się z historiami firm, które wybrały Mark Sign do zarządzania dokumentami

Klienci mówią

„Po wdrożeniu rozwiązania Mark Sign dotychczasowe rutynowe dla naszych klientów biznesowych podpisywanie umów w biurze zastąpiliśmy kilkuminutową procedurą online, a także w razie pytań zapewniamy dostępność naszych specjalistów ds. obsługi klienta za pomocą zaledwie kilku kliknięć”.

– Markas Krasovskis, prezes BnP Finance

„Obliczyliśmy, że po wdrożeniu kwalifikowanego podpisu elektronicznego i cyfryzacji procesów pracy z klientami, koszty czasu pracowników firmy obniżyły się o 30-40%.”

– Gražvydas Balčas, prezes FinoMark

„Stawiamy na efektywność i szybkość, dążymy do maksymalnego uproszczenia wszystkich procesów dla klientów, dlatego z Mark Sign wszystkie umowy podpisywane są szybko i komfortowo. Ponadto przez pierwsze 2 miesiące zaoszczędziliśmy 9 000 arkuszy papieru.”

– Giedrė Blazgienė, dyrektor generalna mano.bank

„Podpisywanie elektroniczne dokumentów to szybkie i wygodne rozwiązanie, a cały zaoszczędzony czas możemy poświęcić na realizację nowych projektów.”

– Deiminta Noreikienė, dyrektor operacji biznesowych w Saulės grąža

„Platforma Mark Sign pozwala nam i naszym klientom usprawnić nasze działania – dla obu stron podpisywanie dokumentów stało się prostsze i szybsze, choćby dlatego, że skrócił się czas obiegu dokumentów.”

– Laura Basijokaitė-Vitanienė, dyrektor Departamentu Administracyjnego w Grinda

„Nie ma już potrzeby gromadzenia umów papierowych, ich drukowania i ręcznego podpisywania. Wasze rozwiązanie wykorzystujemy do podpisywania wszelkich umów: zarówno z klientami, jak i partnerami.”

– Rimantė Šerpytienė, kierownik ds. obsługi klientów w Fastlink

„Ze względu na nasz model biznesowy – wypożyczanie rzeczy, nasi współpracownicy codziennie przetwarzają kilkaset wniosków i innych dokumentów z tym związanych. Wiąże się to z dużymi kosztami ludzkimi, dlatego byliśmy mile zaskoczeni, ile pracownikom udaje się zaoszczędzić czasu po przejściu w firmie na kwalifikowany podpis elektroniczny.”

– Laurynas Mažuolis, prezes Be kredito

„Rozwiązanie Mark Sign nie tylko ułatwia pracę naszemu zespołowi, ale także znacznie ułatwia współpracę z klientami.”

– Edgaras Margevičius, prawnik, założyciel Prevence

„Podpisywanie umów z Mark Sign jest szybkie, proste i niezawodne.”

– Daiva Rakauskaitė, CFA, certyfikowany analityk finansowy i dyrektor Fundacji Aniołów Biznesu

„Korzystając z rozwiązań Mark ID i Mark Sign e-ID, możemy świadczyć najwyższej jakości usługi prawne, przyspieszyć procesy w swojej pracy oraz zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa.”

– Marius Šlepetis, prezes Legal Balance

„Zainteresowała mnie nowatorska możliwość identyfikacji klienta. W przyszłości widzę Mark ID jako lidera wśród dostawców usługi kwalifikowanego podpisu elektronicznego w Europie.”

Inga Karulaitytė, partner ECOVIS ProventusLaw

„Elektroniczny kwalifikowany podpis to oszczędzająca czas przyszłość, która jest nieunikniona.”

– Remigijus Nemira, prezes Skaidri apskaitos sistema

Odkryj moc podpisów elektronicznych już dziś!

Dołącz do tysięcy użytkowników Mark Sign.

3 podpisy co miesiąc za darmo z SimplySign, Smart-ID, Mobile-ID