Nasza misja i historia

Rozwiązanie Mark Sign powstało się z potrzeby szybszego i wygodniejszego podpisywania dokumentów. Jako członkowie grupy Era Capital szybko urośliśmy z małego projektu do start-upu, którego usługi zostały sprawdzone i z powodzeniem są wykorzystywane przez firmy z różnych branż.

Dzisiaj naszym celem jest otwarcie możliwości tożsamości elektronicznej (eID) w celu uproszczenia jej wykorzystania w codziennych czynnościach.

Poznaj wszystkie rozwiązania, które tworzymy w Mark ID na www.markid.eu.

O nas piszą

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Dostępność usług i najwyższe standardy bezpieczeństwa są priorytetem dla naszej działalności.

Posiadamy uznawany na całym świecie certyfikat zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001, a nasze działania są stale monitorowane przez specjalistów ds. bezpieczeństwa danych.

Dowiedz się więcej o narzędziach, których używamy, aby zapewnić płynne i niezawodne usługi.

Pobierz

Nasi partnerzy

Mówią inwestorzy

„Zainteresowała mnie nowatorska możliwość identyfikacji klienta. W przyszłości Mark ID widzę jako lidera w dostarczaniu kwalifikowanych podpisów elektronicznych w Europie.”

– Inga Karulaitytė, partner ECOVIS ProventusLaw

„W krótkim czasie Mark ID stworzyła platformę kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz interfejsy API dla większych firm, których celem jest szybkie i wygodne podpisywanie dokumentów kwalifikowanym podpisem elektronicznym.”

– Evaldas Remeikis, inwestor

„W ciągu trzech lat naszego istnienia rozwinęliśmy się w start-up z ponad setką klientów, otwierając możliwości bezpiecznej, efektywnej i zrównoważonej identyfikacji elektronicznej.”

– Daiva Rakauskaitė, CFA, dyrektor Fundacji Aniołów Biznesu

Odkryj moc podpisów elektronicznych już dziś!

Dołącz do tysięcy użytkowników Mark Sign.

3 podpisy co miesiąc za darmo z SimplySign, Smart-ID, Mobile-ID