Elektrownie słoneczne, dwukierunkowy rozwój rolnictwa i podpis elektroniczny

Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska

39

pracownicy podpisujący się przez platformę Mark Sign

7 mies.

korzystają z usług Mark Sign

5 ton

Elektrownia słoneczna średnio w ciągu roku obniża emisję CO2 do środowiska do 5 ton.

O firmie

Saulės grąža to przedsiębiorstwo energetyczne działające od 10 lat w celu wykorzystania energii odnawialnej w domach i firmach na Litwie i zagranicą. Od początku swojego istnienia zyskała reputację rzetelnych fachowców świadczących usługi najwyższej jakości. Starają się to potwierdzać na każdym etapie swojej działalności: od zlecenia i wykonania usługi do obsługi serwisowej i konserwacji.

Zdaniem samych klientów, podczas realizacji projektów Saulės grąža „prowadzi ich za rękę” i dba o to, aby każdy etap prac był przejrzysty i prosty. Właśnie z tego powodu w 2021 r firma rozpoczęła współpracę z Mark Sign, ponieważ klienci mogą podpisywać umowy w najwygodniejszy dla nich sposób, co pomaga zaoszczędzić czas.

Lokalizacja

Litwa

Usługi

Elektrownie słoneczne, pompy ciepła i inne usługi

Przemysł

Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska

Liczba pracowników

90+

„Podpisywanie elektroniczne dokumentów to szybkie i wygodne rozwiązanie, a cały zaoszczędzony czas możemy poświęcić na realizację nowych projektów.”

– Deiminta Noreikienė, Prezes UAB Saules graza.

Rozwiązanie

Rozmawiamy z Deimintą Noreikienė, dyrektorem handlowym UAB Saulės grąža.
Dlaczego zdecydowaliście się przejść na podpisywanie elektroniczne?

Przed współpracą z Mark Sign mieliśmy już doświadczenie w podpisywaniu umów i innych dokumentów
przy użyciu podpisu elektronicznego. Wierzymy, że elektroniczne podpisywanie dokumentów jest częścią nowoczesnego biznesu, który szanuje czas klientów. Oczywiście jest to również bardziej zrównoważony sposób niż drukowanie dokumentów i ich odręczne podpisywanie.

Wybierając dostawcę, dlaczego wybraliście właśnie Mark Sign?

Ponieważ elektronicznie podpisujemy nie tylko umowy z klientami, ale również wewnętrzne dokumenty firmowe, a Mark Sign zaoferowała nam odpowiedni pakiet z nieograniczoną liczbą podpisów w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to litewski start-up, więc chcieliśmy współpracować z twórcami z naszego kraju.

Jakie inne rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju wdrożyliście?

Nasze codzienne działania inspirowane są zrównoważonymi rozwiązaniami. Realizując projekty związane z energią słoneczną i pompami ciepła, tworzymy rzeczywiste zmiany. Jedną z nich jest redukcja CO2 w środowisku. Średnio w ciągu roku elektrownia słoneczna o mocy 10 kW obniża emisję CO2 do środowiska o 5 ton. Także urządziliśmy Park Słoneczny, w którym pasie się stado 100 owiec i jagniąt. W ten sposób stosujemy praktykę dwukierunkowego użytkowania gruntów.

Wynik

Prostota

Korzystając z rozwiązania Mark Sign administracja firmy zapewnia dla klientów, aby etap prac był prosty i przejrzysty. To nie tylko upraszcza procesy podpisywania dokumentów dla klientów, ale także tworzy przyjemniejsze doświadczenie ze względu na zaoszczędzony czas.

Szybkość

Zaoszczędzony czas pracowników jest przeznaczany na realizację sprzedaży i wdrażanie nowych projektów. Klienci mogą szybko i wygodnie podpisywać umowy projektowe i zakupowe zdalnie, w wygodnym dla nich czasie.

Zrównoważony rozwój

Podpis elektroniczny umacnia politykę firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju, przyczyniając się do oszczędności papieru, drzew i wody do produkcji papieru. Ponadto klienci nie muszą już fizycznie przesyłać dokumentów, co eliminuje niepotrzebne emisje CO2.

Odkryj moc podpisów elektronicznych już dziś!

Dołącz do tysięcy użytkowników Mark Sign.

3 podpisy co miesiąc za darmo z SimplySign, Smart-ID, Mobile-ID