Dyktatorzy trendów rynku finansowego, którzy rozwiązują kwestie klientów w najwygodniejszy dla nich sposób

Sektor finansowy

4 lata

Z usług Mark Sign korzysta od 4 lat

Rozwiązanie

Mark Sign wybrała dlatego, ponieważ jest to nowoczesny, oszczędzający koszty i moc prawną mający podpis elektroniczny.

29 pracowników

Korzysta z platformy do podpisu elektronicznego

O firmie

BnP Finance działa w sektorze finansowym od ponad 10 lat – w tym czasie ponad 55 tys. klientów otrzymało pożyczki na remont i  wyposażenie domu, zakup lub naprawę samochodu, refinansowanie istniejących kredytów lub na inne cele.

 

Innowacyjne podejście firmy pozwoliło przez cały okres działalności zgromadzić kapitał inwestycyjny o wartości 20 mld i zrealizować ponad 10 projektów fintech, które narzuciły kierunek trendów technologicznych dla całego rynku finansowego.

Lokalizacja

Litwa

Przemysł

Sektor finansowy

Usługi

Podpisywanie kwalifikowanym podpisem elektronicznym oraz integracja API do identyfikacji z podpisem mobilnym lub Smart-ID

Pracownicy

29 specjalistów z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, marketingu, prawa, zarządzania finansami, IT i zasobów ludzkich

Wyzwanie

Działając na rynku kredytów konsumenckich konieczne jest ciągłe dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb konsumentów i poszukiwanie rozwiązań, które sprawią, że proces zaciągania kredytu będzie prostszy, bardziej innowacyjny i co najważniejsze szybszy. Na przykład wcześniej nasi klienci biznesowi musieli stawiać się do biura, aby podpisać umowę, co z punktu widzenia

 

 

dzisiejszego tempa życia i biznesu nie jest ani wygodne, ani szybkie. Oczywiście istotne są również kwestie szybszego zarządzania procesami biznesowymi i oszczędzania zasobów, dlatego stale doskonalimy procesy wewnętrzne i staramy się, aby te aspekty znalazły również odzwierciedlenie w doświadczeniach klientów.

„Po wdrożeniu rozwiązania Mark Sign dotychczasowe rutynowe dla naszych klientów biznesowych podpisywanie umów w biurze zastąpiliśmy kilkuminutową procedurą online, a także w razie pytań zapewniamy dostępność naszych specjalistów ds. obsługi klienta za pomocą zaledwie kilku kliknięć”.

– Markas Krasovskis, prezes BnP Finance

Rozwiązanie

Po wdrożeniu rozwiązania Mark Sign kwalifikowanym podpisem elektronicznym podpisujemy nie tylko ważne dokumenty z naszymi partnerami i

klientami, ale także umowy o pracę, wnioski urlopowe i inne dokumenty pracownicze.

Wynik

W ciągu prawie czterech lat współpracy z Mark Sign oceniliśmy, że podpisywanie dokumentów stało się znacznie szybsze i wygodniejsze, dlatego teraz trudno sobie nawet wyobrazić codzienność w pracy, gdybyśmy musieli wrócić do wcześniej stosowanych metod.

 

Korzyści

Redukcja kosztów

Przy podpisywaniu umów drogą elektroniczną praktycznie rezygnuje się z papieru, przez co pozycja tych kosztów w budżecie staje się dużo skromniejsza.

Szybkość

W przeszłości podpisanie dokumentów w dogodnym dla wszystkich stron czasie mogło zająć nawet tydzień, teraz zajmuje to zaledwie kilka minut.

Wkład w czystsze środowisko

Wprowadzenie podpisu elektronicznego to doskonały krok dla firm poszukujących bardziej zrównoważonych rozwiązań w swojej działalności.

Odkryj moc podpisów elektronicznych już dziś!

Dołącz do tysięcy użytkowników Mark Sign.

3 podpisy co miesiąc za darmo z SimplySign, Smart-ID, Mobile-ID